Dárci a partneři

Našimi dárci jsou tyto subjekty:

Naši sponzoři a partneři

Plastia s.r.o.

Plastia s.r.o. vyrábí samozavlažovací truhlíky, květináče a plastové nádoby SIESTA, květináče pro pěstování orchidejí, misky pod květináč, držáky květináčů a truhlíků, konvičky a rozprašovače a celou škálu zahradních potřeb. Dále nabízí hrabla na sníh, lopaty, dětské hrablo či skládací lopatu Auto-Sport. Nabízí zakázkovou výrobu vstřikování a vyfukování plastů.Naši sponzoři a partneři

Viggen, s.r.o.

Viggen, s.r.o. nabízí mnoho variant překladů a tlumočení. Kladou velký důraz nejen na kvalitu poskytovaných služeb, ale také na vstřícný přístup k zákazníkovi a dobrou organizaci práce.Naši sponzoři a partneři

King Sturge

King Sturge poskytuje široké spektrum služeb, které jsou spojeny s transakcemi a managementem trhu s nemovitostmi. Jde zejména o akvizice a prodej pozemků či kancelářských, průmyslových či rezidenčních nemovitostí, investiční poradenství, oceňování realit, projektový management či asset management.


Naši sponzoři a partneři

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) působí na českém trhu od září 1993. Stavební spoření od RSTS přináší výhodnou a bezpečnou formu spoření se státní podporou. Nabízí ale také celou řadu úvěrů pro financování bydlení. 


Naši sponzoři a partneři

Mero a.s.

Vlastník a provozovatel české části ropovodu Družba a IKL, je jediným přepravcem ropy do ČR a hlavní firmou skladující strategické zásoby ropy. Naši sponzoři a partneři

2N TELEKOMUNIKACE a.s.

Česká společnost dodávající 2N telekomunikační techniku a služby po celém světě. Patří k předním světovým dodavatelům GSM bran a PBX v ČR. Naši sponzoři a partneři

Shell Czech Republic a.s.

Nabídka pohonných hmot, olejů a maziv pro osobní i nákladní automobily. Prodej průmyslových a leteckých paliv a maziv.


Naši sponzoři a partneři

Roxtec CZ s.r.o.

Kdekoliv jsou vedeny kabely a potrubí, chráníme vás před nebezpečím ohně, plynu, kouře, vody. Systémy Roxtec nabízí řešení v mnoha prům. odvětvích.


Naši sponzoři a partneři

Design Interior 

Váš dodavatel kancelářského, bytového a restauračního nábytku, kancelářských židlí, sedacích souprav, křesel, kuchyní a vestavěných skříní.


Naši sponzoři a partneři

Bono Nářadí

Prodej a servis profesionálního a hobby nářadí včetně zahradní techniky a kompletního příslušenství značek Bosch,Narex,Protool,Toya,Knipex.


Naši sponzoři a partneři

Jansen Display

Firma Jansen Display již od poloviny devadesátých let dodává na náš trh velmi kvalitní POS systémy (prostředky pro prezentaci v místě prodeje). 

  

Kymberly

Kimberly-Clark s r.o.

Soukromí dárci:

Marketis s.r.o.

Kapela NEZAHRÁLI

Martina Dědíčková
Pavel Vraj
manželé Macháčkovi
Jana Térová
Štěpánka Smetanová
Věra Hlavatá Ing.
Markéta Rodová
Jan Čihák 
Simona Krejčí
Karel Kubát
Daniel Tomica
František Kryza
Vychodil Pavel Ing.
Daniel Šperl
Veronika Dvorská
Míša Berkovičová
Jan Mašek
Zina Skalová
Jana Studenovská

Martina Benešová dar za Barunku, Sarinku, Tinku a Petra Všem našim dárcům a sponzorům velmi děkujeme za projevovanou podporu!!!