Aktuality

GIVT - Podpořte nás, když nakupujete!

Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Více informací

Opět jsme obdrželi Známku kvality!

Známka kvality je záruka a kontrola ověřené kvality nadací a nadačních fondů. Známku kvality uděluje Fórum dárců prověřeným nadačním subjektům, které splňují nastavená kritéria hodnocení.

Více informací

Konference Ostrov

Dne 15.11.2012 uspořádala Nemocnice Ostrov v kulturním domě v Ostrově II. ODBORNOU KONFERENCI na téma „Dlouhodobá péče – vize budoucnosti“Více informací

Benefiční představení

Ve středu 26. září se v Divadle Kámen uskutečnilo benefiční představení hry Ras al Chajma, ze které veškeré vstupné bude věnováno na podporu Parku studií a reflexe - Park Pravíkov.

Více informací

NF Porozumění na akci Týden respektu k porodu v Olomouci

Na akci "Světový týden respektu k porodu" hovořila ředitelka NF Porozumění na téma "kontaktní sestra". Vyzdvihla potřebu takovéto osoby v systému zdravotní péče v ČR. Kontaktní sestra má zajišťovat komunikační most mezi zdravotníky a pacienty, resp. rodiči hospitalizovaných dětí. Cílem NF Porozumění je dostat tuto funkci do sazebníku zdravotní pojišťovny.

Více informací

Firemní dobrovolníci opět pomohli!!!

Pomoc firmy MERO ČR, a.s. v rámci firemního dobrovolnictví ve TN na Klinice dětské chirurgie a traumatologie pokračuje…Nadační fond Porozumění společně s pěti zaměstnanci z firmy MERO ČR, a. s. pomohl v rámci projektu „firemního dobrovolnictví“ se stěhováním a úklidem skladu na Klinice dětské chirurgie a trumatologie. Úklidové a stěhovací práce probíhaly 7.2.2012. 

Zaměstnancům firmy MERO děkujeme za velkou pomoc a ochotu!

Více informací